Održan naučni skup “Računovodstvo u teoriji i praksi”.

24 Maj 2024

Naučni skup je održan u svečanoj sali Visoke školrBanja Luka College, 24. maja. Organizujući ovaj skup više od decenije, BLC ističe značaj ekonomije, računovodstva, biznisa, privrednog razvoja, preduzetništv, ali i razvija naučni doprinos i saradnju među visokim školama.

Ove godine suorganizatori su kolege sa Univerziteta za ekonomiju i informatiku iz Novog Mesta, Fakulteta za hotelijerstvo i turizam iz Vrnjačke Banje, Akademije strukovnih studija Južna Srbija, Sveučilište„Vitez“ iz Travnika i kolege sa Ekonomskog fakulteta Univerziteta Plekhanov iz Moskve.

Zbornik radova je obuhvatio 27 radova, a značaj skupa prepoznat je i od strane Ministarstva za naučnotehnološki razvoj i visoko obrazovanje, koje ga je klasifikovalo kao naučni skup sa međunarodnim učešćem i svrstalo u I kategoriju naučnih skupova u Republici Srpskoj.

Zbornik radova sa naučnog skupa je dostupan i možete ga preuzeti.

seventeen − ten =