Naučni skup sa međunarodnim učešćem „Računovodstvo i revizija u teoriji i praksi“ 27.05.2022.

03 Mar 2022

Poštovani,

pozivamo Vas da i ove godine učestvujete na Naučnom skupu sa međunarodnim učešćem „Računovodstvo i revizija u teoriji i praksi“ koji će se održati 27.05.2022. godine na Visokoškolskoj ustanovi „Banja Luka College“ (Miloša Obilića 30, Banja Luka, Bosna i Hercegovina). U slučaju nepovoljne epidemiološke situacije izazvane pandemijom COVID-19, skup će biti održan online, putem platforme Microsoft Teams.

Organizatori skupa su Visoka škola „Banja Luka College“ (Bosna i Hercegovina), Fakulteta za ekonomijo in informatiko Novo mesto (Slovenija), Sveučilište/Univerzitet „Vitez“ Travnik (Bosna i Hercegovina), Fakultet za hotelijerstvo i turizam u Vrnjačkoj Banji (Srbija) i Akademija strukovnih studija Južna Srbija, Odsek za poslovne studije Leskovac (Srbija).

Više informacija o Naučnom skupu možete pronaći u prilogu, a za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte na e-mail: racunovodstvo@blc.edu.ba.

POZIV ZA UČEŠĆE